Koordynator projektów badawczych GEP

Miejsce pracy: praca zdalna
Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie protokołów do badań polowych GEP zgodnie z obowiązującymi normami EPPO
  • Sporządzanie raportów z badań polowych (program ARM) zgodnie z wewnętrznymi procedurami
    oraz wytycznymi określonymi przez zleceniodawcę
  • Kontrola i nadzór nad dokumentacją związaną z prowadzonymi przez Jednostką doświadczeniami, w
    tym m.in. weryfikacja danych źródłowych podanych przez personel badawczy oraz zezwoleń na
    stosowanie preparatów badanych
  • Współpraca ze zleceniodawcą przy realizacji poszczególnych etapów doświadczenia
  • Współpraca i kontakt z przedstawicielami organów nadzorujących działanie Jednostki Badawczej w
    zakresie: zgłaszania prowadzonych / planowanych badań, zgłaszania zmian w obrębie
    funkcjonowania Jednostki oraz kontroli doświadczeń polowych i dokumentacji z badań
  • Koordynowanie i nadzorowanie prac personelu badawczego i technicznego w zakresie prawidłowej
    oraz terminowej realizacji zadań formalno-organizacyjnych związanych z realizowanymi przez
  • Jednostkę projektami, w tym m.in.: zawarcie umów z rolnikami, wykonanie wymaganych analiz
    glebowych i laboratoryjnych, czy terminowa realizacja zadań bieżących (m.in. wprowadzenie danych
    źródłowych)
  • Koordynowanie prac oraz nadzór nad terminową atestacją / legalizacją sprzętu wykorzystywanego
    do prowadzenia badań oraz zaopatrzeniem Jednostki w sprzęt i asortyment niezbędny do
    zakładania doświadczeń
  • Systematyczne raportowanie przełożonemu stopnia zaawansowania prac związanych z realizacją
    zaplanowanych projektów oraz przygotowywanie wymaganych zestawień i podsumowań
  • Realizacja podstawowych zadań / prac administracyjnych związanych z funkcjonowaniem jednostki.
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek rolniczy lub pokrewny)
  • Sumienność, skrupulatność oraz bardzo duża dokładność przy wykonywaniu zadań
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy oraz zarządzania i koordynowania
    pracą zespołu w zakresie wynikającym z kompetencji stanowiskowych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programu ARM
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień związanych z produkcją roślinną, w szczególności z obszaru ochrony roślin
    będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz stabilnej i rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład
    dużej Grupy Kapitałowej będącej jednym z liderów branży „agro” w Polsce
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop
  • Możliwość pracy zdalnej, w trybie home office
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w strukturze firmy

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w A.T Sp. z o.o. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.