Specjalista ds. doświadczalnictwa polowego

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie doświadczeń polowych z zakresu skuteczności i selektywności środków ochrony roślin
    oraz optymalizacji produkcji roślinnej (m.in. doświadczenia z nawozami dolistnymi, czy
    biostymulatorami)
  • Organizowanie i koordynowanie przebiegu prac badawczych w sposób zapewniający terminową i
    rzetelną realizację wymagań nakreślonych w metodyce badań
  • Zakładanie doświadczeń i przeprowadzanie ocen i obserwacji zgodnie ze standardami EPPO
  • Systematyczne gromadzenie i przetwarzanie danych związanych z prowadzonymi doświadczeniami
  • Analizowanie wyników doświadczeń, wyciąganie wniosków i tworzenie na ich bazie praktycznych
    zaleceń oraz rekomendacji
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów z doświadczeń w programie ARM
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe rolnicze
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność samodzielnego planowania, organizowania i wykonywania prac polowych
  • Umiejętność zarządzania i koordynowania prac zespołu technicznego – wymagane wysokie kompetencje przywódcze, komunikacyjne oraz logistyczne
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań polowych
  • Znajomość zagadnień związanych z produkcją roślinną, w szczególności z obszaru ochrony roślin
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office i programu ARM
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz stabilnej i rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład
    dużej Grupy Kapitałowej będącej jednym z liderów branży „agro” w Polsce
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w strukturze firmy

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w A.T Sp. z o.o. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.